Türkiye'nin Her yerinden Erişim

2018 Yılında başladığımız Tayfa Matematik Atölyesi'deki özel derslerimize, Yenilikçi çağın gereksinimlerine uygun olarak online ortamda da sizlere matematik anlatmaya devam ediyoruz.

Uzaktan özel derslerimize ilk abone olduğunuz andan itibren her an cayma hakkınız saklı tutulmaktadır. Yapılan her dersin ardından ödemeleriniz alındaktan sonra istediğiniz an üyrliğinizi sonlandırabilirsiniz. Kişisel Bilgileriniz kesinlikle korunur.:

  • Online derslerimize Bilgisayarınızı ve mobil cihazlarınızı kullandığınız her alanda ulaşabilirsiniz
  • Gerçek isminiz, telefon numaranız ve mail adresiniz hiç bir şekilde paylaşılmaz.
  • Size özel dersleriniz için tek kullanımlık bireysel ID numarası verilir.
  • Derslerinize Arkadaşlarınızı da misafir olarak çağırabilirsiniz. Çoklu oturum açılır.
  • Konu anlatımları sırasında bağlantı kopması ya da yavaşlık oluşursa dersiniz yarım kalmaz, IP adresiniz asla paylaşılmaz
  • Tayfa Matematik ailesi olarak , Siz değerli Veliler ve öğrencilerimize em iyi Özel ders deneyimini sağlamak için çabalıyoruz.

Şartlar ve koşullar

Eğitim bir süreçtir, öğrenilmiş ufak bilgilerin zamanla birleşerek bir bütünü oluşturup bireyin kişisel hayatında kullanabileceği bir yeteneğe dönüşmesi kimi zaman gereğinden fazla sabır ve gayret ister ve bizler bunun farkındayız. Bu konuda TayfaMatematik olarak sizlere verdiğimiz her özel dersin ileride bir bütünü kavratacağını asla unutmayınız...

Eğitim, Yayın ve Materyallerimiz

Tayfa Matematik Atölyesi olarak Özel derslerimizde kullandığımız soru, kitap , MiniQuiz ve sunumlar tamamen Yazar ve Eğitmen arkadaşlarımızın ürünüdür. yayınlarımıza Tayfa Yayinları , adresinden ulaşabileceksiniz.

Eğitimlerimiz Atölyemizde birebir , 3 ve maksimum 4 er kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Online eğitim de ise bu sayı 6 kişiyi geçmemektedir. Eğitimin bireysel kavrama basamaklarına dayalı olduğunun farkındayız.

Alanında Uzman Eğitmenlerle Çalışıyoruz

Tüm bu söylediklerimiz sizlere Matematik Eğitimi hususunda kusursuzca ilerlemek için var olan kodromuzun zamanla Alanında en donanımlı Eğitmenlerle mümkün olabileceğinin farkındayız. Matematik Eğitiminin Pedogojisinin ne kadar önemli olduğunu düşünerek kurduğumuz sistemde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız...

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Tayfa Matematik, etkileşimli Eğitim modeli ile siz değerli veli ve öğrencilerimiz ile sosyal medya ve platformlardan 7/24 aktif haberleşme içerisindedir . Canlı Derslerimize katılmadan da sosyal hesaplarımızdan bizi takip edim DM yolu ile hemen şimdi Tayfa Matematik instagram hesabımızdan bilgi edinebilirsiniz.

GERİ